TPA uspěla v soutěži Účetní firma roku 2020

2. prosince 2020 | Doba čtení: 2 Min

TPA, přední poradenská společnost působící v oblastech daní, vedení účetnictví a auditu, se umístila mezi třemi nejlepšími účastníky v soutěži Účetní firma roku 2020, která oceňuje společnosti i jednotlivce působící v oblasti účetnictví. Slavnostní vyhlášení výsledků letošního ročníku proběhlo v rámci online galavečera v úterý 1. prosince. Za TPA cenu převzali Jana Vítková a Petr Karpeles.

Úspěchu v soutěži Účetní firma roku si velmi vážíme a vnímáme ho jako ocenění naší práce. Zejména nás těší, že naše snaha o digitalizaci, s níž jsme začali už před více než deseti lety, se ukázala jako správná cesta. V době pandemie se to ukazuje ještě zřetelněji. Digitalizace nejenom že šetří čas a zdroje našich klientů, ale poskytuje jim důležitou výhodu ve formě nástrojů pro řešení omezení spojených s pandemií,“ vyjádřila se k ocenění Jana Vítková, partnerka TPA.

Do soutěže Účetní firma roku pořádané společností Wolters Kluwer a konané pod záštitou Komory certifikovaných účetních a Svazu účetních České republiky se může přihlásit kterákoliv právnická osoba splňující nominační kritéria. Mezi ty patří zejména nutnost poskytovat účetní služby jako hlavní činnost, dále působit na území České republiky minimálně pět let či vykazovat ekonomickou stabilitu. Z došlých přihlášek na základě informací o jednotlivých firmách a jejich klientských referencí porota vybírá vítěznou trojici oceněných. V minulých ročnících uspěly např. CESORG spol. s r.o. či SLUTO s.r.o.