O nás

Vítejte v TPA Group

Hledáte obchodního partnera, který rozumí vašim potřebám? Který hovoří vaší řečí, zná vaše podnikání a který má čas naslouchat vašim starostem?

Pak je pro vás TPA Group tím správným obchodním partnerem. Našimi nejdůležitějšími nástroji nejsou kalkulačky, tabulky ani nejnovější technologie. Dáváme přednost ostřížímu zraku, jemně vyladěnému sluchu, citlivému nosu a upřímnému rozhovoru.

Jen ti, kteří komunikují na stejné vlně a kteří se identifikují s každým vaším projektem, pro vás naleznou nejvhodnější řešení. To pro nás znamená Face to Face Business, kterým žijeme. Každý den. Na národní i mezinárodní úrovni. V oblasti daňového poradenství, účetnictví, auditu a podnikového poradenství.

12 zemí. 1 společnost. TPA Group.

TPA Group je vám k dispozici ve střední a jihovýchodní Evropě: v Albánii, Bulharsku, Černé Hoře, Chorvatsku, Maďarsku, Polsku, Rakousku, Rumunsku, Slovensku, Slovinsku a Srbsku. Více než 1 700 zaměstnanců ve 30 kancelářích 12 zemí pečuje o vaše záležitosti.

TPA Group: regionální kořeny. Celosvětová síť.

TPA Group je členem Baker Tilly Europe Alliance, a proto je schopná poskytovat klientům služby celosvětové sítě daňových poradců, auditorů a konzultantů.

Díky naší alianci s poradenskou sítí Baker Tilly International je všech 12 zemí nezávislé TPA Group dokonale propojeno na globální úrovni. Jsme tak schopni poskytovat kvalitní služby ve všech hlavních obchodních centrech světa.

Síť Baker Tilly International je složená ze 115 nezávislých členů ve 148 zemích a s více než 38 600 zaměstnanci v 706 kancelářích. To ji řadí mezi top 10 globálních poradenských sítí.