O nás

Vítejte v TPA Group

Hledáte obchodního partnera, který rozumí vašim potřebám? Který hovoří vaší řečí, zná vaše podnikání a který má čas naslouchat vašim starostem?

Pak je pro vás TPA Group tím správným obchodním partnerem. Našimi nejdůležitějšími nástroji nejsou kalkulačky, tabulky ani nejnovější technologie. Dáváme přednost ostřížímu zraku, jemně vyladěnému sluchu, citlivému nosu a upřímnému rozhovoru.

Jen ti, kteří komunikují na stejné vlně a kteří se identifikují s každým vaším projektem, pro vás naleznou nejvhodnější řešení. To pro nás znamená Face to Face Business, kterým žijeme. Každý den. Na národní i mezinárodní úrovni. V oblasti daňového poradenství, účetnictví, auditu a podnikového poradenství.

11 zemí. 1 společnost. TPA Group.

TPA Group je vám k dispozici ve střední a jihovýchodní Evropě: v Albánii, Bulharsku, Chorvatsku, Maďarsku, Polsku, Rakousku, Rumunsku, Slovensku, Slovinsku a Srbsku. Více než 1 200 zaměstnanců ve 27 kancelářích 11 zemí pečuje o vaše záležitosti.

TPA Group: regionální kořeny. Celosvětová síť.

TPA Group je členem Baker Tilly Europe Alliance, a proto je schopná poskytovat klientům služby celosvětové sítě daňových poradců, auditorů a konzultantů.

Díky naší alianci s poradenskou sítí Baker Tilly International je všech 11 zemí nezávislé TPA Group dokonale propojeno na globální úrovni. Jsme tak schopni poskytovat kvalitní služby ve všech hlavních obchodních centrech světa.

Síť Baker Tilly International je složená ze 126 nezávislých členů ve 147 zemích a  s více než 33 600 zaměstnanci v 796 kancelářích. To ji řadí mezi top 10 globálních poradenských sítí.