Společnost

TPA je jednou z předních poradenských společností v oblasti daní a auditu působící ve střední a jihovýchodní Evropě. Máme přibližně 1 700 zaměstnanců v České republice, Černé Hoře, Albánii, Bulharsku, Chorvatsku, Maďarsku, Polsku, Rakousku, Rumunsku, Srbsku, Slovinsku a na Slovensku.

TPA poskytuje v České republice své služby od roku 1993, kdy vznikla společnost NOTIA AUDIT, spol. s.r.o. Významným datem byl pro nás rok 1999, kdy jsme se stali součástí skupiny TPA díky vytvoření joint-venture s rakouskou společností TPA Austria. V současnosti zaměstnáváme více než 230 pracovníků a pokrýváme celou Českou republiku. Naše kanceláře najdete v Praze a Opavě.

TPA poskytuje služby zejména v oblasti daňového poradenství, auditu, poradenství a účetnictví. Nejvyšší možná kvalita, neustálý rozvoj našeho know-how a porozumění pořebám našich klientů jsou nedílnou součástí naší práce.

TPA Group je nezávislý člen Baker Tilly Europe Alliance a poskytuje svým klientům služby celosvětové sítě daňových poradců, auditorů a konzultantů.

Díky připojení k Baker Tilly International Alliance je všech 12 zemí TPA Group dokonale globálně propojeno a pracovníci TPA tak budou schopni i nadále poskytovat vysoce kvalitní služby ve všech hlavních obchodních centrech světa.

Síť Baker Tilly International je složená ze 123 nezávislých členů ve 148 zemích s více než 37 000 zaměstnanci v 740 kancelářích, což ji řadí mezi top 10 globálních poradenských sítí.

Nabízíme služby v těchto specializovaných oblastech:

Jsme členy:

Komora daňových poradců

Komora auditoů České republiky

Český institut interních auditorů

Česko-německá obchodní a průmyslová komora

Krajská hospodářská komora Moravskoslezského kraje

Svěřenské fondy

Czech Private Equity& Venture Capital Association

International Fiscal Association

Royal Institution of Chartered Surveyors

Jsme partnerem Asociace exportérů

Jsme držitelé certifikace systémů managementu
bezpečnosti informací dle ISO 27001

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jsme registrovanými členy Royal Institution of Chartered Surveyors