Informační systémy

Největší kámen úrazu je v mnoha firmách o více zaměstnancích výměna informací a organizace řízení. Proto si na 15 tisíc středních a větších společností oblíbilo informační systém HELIOS. Poskytuje totiž lepší přehled o dění uvnitř týmu, ale také o situaci na trhu, je propracovaný a pomáhá zrychlovat komunikaci a zjednodušovat vnitřní procesy.

Jenže vyměnit vůz uprostřed jízdy není jednoduché. A od toho je tu TPA. Systém HELIOS sami už léta používáme a pomohli jsme více než třem stovkám firem přesednout a hladce dorazit do cíle. Zvolte si pro HELIOS iNuvio spolehlivého řidiče od TPA!

HELIOS iNuvio přizpůsobíme vašim potřebám

Zajistíme přenos dat z vašeho starého informačního systému, který Vás již nebude brzdit

S řízením HELIOSu máme dlouhodobé zkušenosti, pohodlně se usaďte a nechte se vést

Zjistěte, jak může HELIOS iNuvio pomoct vaší firmě. Ozvěte se našim spolehlivým řidičům.

Najeďte na systém HELIOS od TPA se zkušeným řidičem

Informační systém HELIOS iNuvio je spolehlivý a prověřený nástroj, který se dokáže flexibilně přizpůsobit potřebám nejrůznějších firem. Menší a střední společnosti uvítají kromě efektivního řízení procesů nejrůznější pokročilé funkce a pravidelné aktualizace. Díky systému budete mít neustálý přehled o novinkách, situaci na trhu a nový rychlejší přístup k podstatným informacím.

Nová generace informačního systému s názvem iNUVIO poskytuje plnohodnotnou funkci Business iNTELLIGENCE. Má jednoduché a iNTUITIVNÍ ovládání a poskytuje skvělé nástroje pro řízení a provoz celé společnosti. Jednoduchým způsobem pak vytvoříte a připravíte dashboardy s reporty, grafy a notifikacemi pro všechny, kteří chtějí a potřebují mít informace jednoduše a rychle k dispozici – a to i přímo v mobilu či tabletu. Díky tomu můžete předpovídat obchodní chování a získat lepší přehled o konkurenci.

TPA Tax s.r.o. je autorizovaným implementačním partnerem systému HELIOS.

Jak probíhá implementace HELIOS iNuvio od TPA?

 1. Analýza

  Bez důkladného prozkoumání vašich potřeb se neobejdeme. Jedině tak můžeme systém připravit přesně pro vás a nejlépe využít jeho silné stránky právě pro váš byznys. Proto nejprve vypracujeme analýzu a navrhneme vám nejlepší řešení.

 2. Implementace a nastavení

  Až schválíte řešení, které vám bude nejvíce vyhovovat, čeká nás implementace systému a jeho nastavení pro vaše potřeby. V této fázi se soustředíme na to, aby program obsahoval veškeré navrhované funkce z analýzy.

 3. Školení a testování

  Bez řidičského průkazu si za volant nesednete. A proto vás a všechny vaše kolegy, kteří budou systém používat, důkladně proškolíme. Společně si pak uděláme pár cvičných jízd v rámci testování. Teprve pak vás pustíme do běžného provozu.

 4. Dlouhodobá podpora na nejvyšší úrovni

  Pokud se ocitnete před složitější křižovatkou nebo budete chtít rozšířit vozový park, nemusíte se bát se na nás obrátit. Jsme vám k dispozici, ať už vás zajímá ohledně systému cokoliv.

Ukázka systému

Kontaktujte nás

 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Nejste spokojeni s fungováním naší společnosti? Využijte Complaints Handling Procedure.