Profil společnosti

TPA na první pohled

Společnost byla založena v České republice v roce 1993 a nyní patří na našem trhu mezi vedoucí specialisty v daních, účetnictví a auditingu, oceňování a službách corporate finance. TPA Group je úspěšným hráčem ve střední a jihovýchodní Evropě.

Společnost v České republice a v zahraničí

TPA patří v České republice mezi vedoucí společnosti v oblasti daní a auditu. O naše klienty pečuje více jak 230 zaměstnanců v kancelářích v Praze a Opavě.

Mimo Českou republiku působí TPA Group v dalších zemích střední a jihovýchodní Evropy v Albánii, Bulharsku, Černé Hoře, Chorvatsku, Maďarsku, Polsku, Rakousku, Rumunsku, Slovensku, Slovinsku a Srbsku. V celé skupině pracuje více jak 1 700 zaměstnanců ve 30 kancelářích.

Služby

V České republice poskytuje TPA služby v oblasti daňového poradenství, auditu, vedení účetnictví a mezd, stejně jako oceňovací služby, podnikové poradenství a corporate finance. Firemní filozofií je „Face to Face Business“. Způsobem myšlení i jednání jsou pracovníci TPA co nejblíže klientům. Jejich práce se vyznačuje vysokou odborností, špičkovým know-how a porozuměním odvětví podnikání klienta.

TPA Group – regionální kořeny – celosvětová síť

TPA Group je nezávislý člen Baker Tilly Europe Alliance a poskytuje svým klientům služby celosvětové sítě daňových poradců, auditorů a konzultantů.

Díky připojení k Baker Tilly International je ve všech 12 zemí TPA Group dokonale globálně propojeno a pracovníci TPA tak budou schopni i nadále poskytovat vysoce kvalitní služby ve všech hlavních obchodních centrech světa.

Síť Baker Tilly International je složená ze 115 nezávislých členů ve 148 zemích s více než 38 600 zaměstnanci v 706 kancelářích, což ji řadí mezi top 10 globálních poradenských sítí.

Historie TPA Česká republika

TPA poskytuje v České republice své služby od roku 1993, kdy vznikla společnost NOTIA AUDIT, spol.s.r.o. Významným datem byl pro nás rok 1999, kdy jsme se stali součástí skupiny TPA díky vytvoření joint-venture s rakouskou společností TPA. TPA Group dnes poskytuje služby ve dvanácti zemích.

V důsledku členství v poradenské síti Crowe Horwath International jsme od roku 2005 vystupovali pod brandem TPA Horwath.

Dalším významným mezníkem pro nás byl podzim 2016, kdy se TPA Group stala nezávislým členem Baker Tilly Europe Alliance pod vlastním brandem „TPA“.