Filozofie

V TPA Group se považujeme za vaše partnery – na vaší straně – partnery, na které se můžete kdykoli spolehnout. Držíme se těchto zásad:

Jen ti, kteří komunikují na stejné vlně a kteří se identifikují s každým vaším projektem, pro vás naleznou nejvhodnější řešení. To pro nás znamená Face to Face Business, kterým žijeme. Každý den. Na národní i mezinárodní úrovni. V oblasti daňového poradenství, účetnictví, auditu a podnikového poradenství.

Face to Face Business. Protože klient je pro nás to nejdůležitější.

Hovoříme vaší řečí, rozumíme vašemu podnikání a zajímají nás vaše starosti. Každé poradenství začíná podrobným rozhovorem. Na jeho základě pak společně s vámi připravíme nejvhodnější řešení a pomůžeme vám ho implementovat. Naši odborníci mají cit pro vaši jedinečnou situaci, umí číst mezi čísly a zároveň se zaměřují na nejdůležitější věc – na váš úspěch.

Není důležitá velikost firmy. Nejdůležitější jsou vaše starosti.

Hledáte partnera pro převzetí vašeho účetnictví, pro přípravu strategických rozhodnutí nebo na zajištění auditu? V TPA jsme zaměřeni na vaše potřeby. Máme rádi výzvy. Při naší práci jsme spolehliví, kreativní a poskytujeme rychlá a kvalifikovaná řešení. Platí to pro malé a střední společnosti stejně jako skupiny firem či veřejné instituce.

Místní, regionální, mezinárodní. S partnerem vždy na vaší straně.

Kdekoli nás náš klient potřebuje – nikdy nejsme daleko. Využíváte poradenství nejvyšší kvality s individuální lokální podporou.

TPA Group je nezávislým členem Baker Tilly Europe Alliance a proto je schopná poskytovat klientům služby celosvětové sítě daňových poradců, auditorů a konzultantů.

Síť Baker Tilly International je složená ze 115 nezávislých členů ve 148 zemích a s více než 38 600 zaměstnanci v 706 kancelářích. To ji řadí mezi top 10 globálních poradenských sítí.

Prostor pro rozvoj. Podporujeme individuální vzestup.

Ti, kteří pracují v TPA, podávají každodenně špičkové výkony. Podporujeme je v jejich nepřetržitém rozvoji. poskytujeme jim širokou škálu kariérních možností a dalšího vzdělávání, ale především prostor pro jejich individuální rozvoj. Rozvíjet silné stránky spolupracovníků je možné jen pokud jsou spokojeni ve své práci a pracovní prostředí je pozitivní.