TPA běžela O2 Pražskou štafetu

20. července 2017 | Doba čtení: 2 Min

TPA, přední česká poradenská společnost, běžela červnovou O2 Pražskou štafetu na 4x 5 km v pražské Stromovce. Dva týmy, mužský, ve složení Tomáš Badin, Jiří Hlaváč, Pavel Kohoutek a finišer Radek Stein, a ženský, ve složení Eva Boubínová, Lenka Lamačová, Alžběta Danová a finišerka Jana Poláková tak využily červnový podvečer pro aktivní pohyb ve společnosti svých kolegů.

TPA složila z řad svých zaměstnanců dva štafetové týmy a zaběhla si druhý ročník O2 Pražské štafety. Trasa závodu vedla z Výstaviště Holešovice pražskou Stromovkou a celkem se zúčastnilo na 1 100 týmů. Ženský tým TPA doběhl do cíle v čase 1:49:57 na 280. místě a mužský tým TPA doběhl v čase 1:30:54 na 52. místě.

Za výrazně teplého počasí, které zvýšilo náročnost závodu, jsme v příjemné atmosféře a prostředí v 18:00 vystartovali. Oba naše týmy vyrazily společně s dalšími, celkem bylo 449 štafet, ve skvělém tempu. Po chvályhodných výkonech všech členů doběhla TPA mužská štafeta na krásném 52. místě a ještě úctyhodnější výkon podaly v úmorném vedru ženy, které doběhly na 280. místě. Všichni naši závodníci si akci velice pochvalovali a už se těší na další běžecký podnik v barvách TPA. Organizace závodu se pořadatelům moc povedla a závod proběhl v tomto ohledu bez problémů.“ komentuje Jiří Hlaváč, partner TPA.

Pražská štafeta