Reshoper

15

Květen 2024

Vytisknout

Reshoper

15.05.2024 – 15.05.2024

Největší e-commerce událost roku, Reshoper, se uskuteční 15. května v prostorách PVA EXPO v Praze. Hlavní téma 6. ročníku: Na vlně růstu odkazuje na úspěchy e-shopů v uplynulém roce a napoví účastníkům, co bude v tomto roce klíčové pro prosperitu a růst ve světě e-commerce. Chybět nebudou ani konkrétní příběhy úspěšných e-shopařů.

Součásti Reshoperu je poradenská zóna, kde budou mít účastníci možnost zdarma diskutovat s odborníky a podělit se o výzvy svého e-shopu. Je zde rovněž připraven partnerský program, který nabídne obsahový stream plný přednášek, případových studií a informací o novinkách v e-commerce službách a produktech.

Reshoper propojuje majitele e-shopů, marketéry a odborníky z e-commerce. Reshoper je neformální setkání, kde se návštěvníci stávají součástí e-commerce komunity. Nabízí skvělou atmosféru a poskytuje neocenitelnou příležitost pro sdílení know-how, získávání nových kontaktů a nápadů pro rozvoj online obchodování.

TPA a e-commerce

V dynamickém prostředí digitálního trhu je nezbytné, aby každý e-shop skutečně vynikal. V TPA chápeme, že silný e-shop znamená mnohem více než jen atraktivní webovou stránku nebo efektivní online prodejní strategii. Zahrnuje to komplexní uchopení a efektivní správu všech klíčových firemních procesů od  A do Z. A právě s tím vám rádi pomůžeme díky naši procesní, daňové, účetní a technologické znalosti!

Co vám nabízíme?

Úspora času
Díky účetní a daňové know-how a zároveň znalosti používaných technologií v oblasti eCommerce jsme schopni navrhnout to nejefektivnější řešení vašich procesů s ohledem na specifika Vašeho byznysu.

Mezinárodní síť služeb
Jsme schopni zabezpečit účetní a daňové služby pro klienty ve více než 150 zemích po celém světě, neboť jsme členem globální poradenské sítě Baker Tilly International, která se řadí mezi TOP 10 poradenských sítí po celém světě.

Unikátnost

Naše služby pro eCommerce jsou unikátní zejména vysokou odborností daňové a účetní problematiky a zároveň specializací v oblasti digitalizace, implementace informačních systémů s integrací na nepoužívanější eCommerce platformy.

Na našem stánku se na vás budou těšit kolegové z České a Slovenské republiky a poskytnou vám komplexní poradenství pro e-shopy na jednom místě!

Publikace

Služby pro IT společnosti

Služby pro právní kanceláře

Daňové služby pro finanční investory

Sale and Leaseback

Audit, ekonomické a účetní poradenství

Postakviziční poradenství

Oceňování a znalecké služby

Přeměny, transakce a strukturace v oblasti podniká…

Náklady na výzkum a vývoj

Svěřenské fondy