Mimořádné sdělení v souvislosti s koronavirem

18. března 2020 | Doba čtení: 2 Min

Vážení klienti a obchodní partneři

Rád bych vás informoval, že TPA poskytuje všechny svoje služby bez zásadních omezení. K hladkému zvládnutí situace nám pomáhají investice do IT a digitalizace, které jsme uskutečnili v minulých letech. Naší prioritou je tento stav udržet i nadále a rychle odstraňovat případné problémy. Naprostá většina našich pracovníků nyní pracuje z domova a jsou vám samozřejmě k dispozici. V případě potřeby je prosím kontaktujte mailem nebo na jejich mobilní telefony. Naše recepce je otevřena a přijímáme veškeré zásilky. V případě potřeby jsou k dispozici naše jednací místnosti. Jsme však samozřejmě schopni zorganizovat setkání s vámi i prostřednictvím videokonference či telekonference.

Tímto přístupem vám chceme být i v této situaci vždy k dispozici a navazujeme také na informaci Ministerstva financí, že daňoví poradci, účetní a auditoři mohou poskytovat klientům své služby i během nouzového stavu, který byl vyhlášen v souvislosti s prokázáním výskytu nového koronaviru na území České republiky.

V nejbližších dnech vám pošleme Newsletter s praktickými informacemi o dopadech aktuální situace především na daňové povinnosti.

Závěrem bych chtěl poděkovat za porozumění, vstřícnost a flexibilitu, se kterou nám pomáháte stávající situaci zvládnout.

Kontaktní osoba