David Mrozek je novým partnerem TPA

12. září 2019 | Doba čtení: 1 Min

David Mrozek se k 1. září 2019 stal partnerem poradenské společnosti TPA. V poradenské společnosti dosud působil na pozici senior manažera auditu zejména pro audit, finanční due diligence a transakční i účetní poradenství v odvětví výrobní společnosti, služby, nemovitosti a nemovitostní fondy. Nyní se bude David Mrozek podílet na vedení a strategickém plánování činnosti oddělení auditu TPA a na akviziční činnosti společnosti.

David Mrozek (47) pracuje v poradenské společnosti TPA od roku 1997 v oddělení auditu. V tomto oddělení působil od roku 2006 jako senior manažer zejména pro audit, finanční due diligence, transakční a účetní poradenství se specializací na výrobní společnosti, služby a oblast nemovitostí a nemovitostní fondy.

David Mrozek je auditorem a daňovým poradcem, členem Komory auditorů České republiky i Komory daňových poradců České republiky a věnuje se také lektorské činnosti.

David Mrozek je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze, hovoří anglicky a k jeho zálibám patří fotografování a turistika.

Kontaktní osoba