Z dění v TPA

28. dubna 2022 | Doba čtení: 2 Min

TPA Group počtvrté zvítězila v soutěži HOF AWARDS BEST OF THE BEST 2022

V rámci prestižní soutěže HOF Awards (Hall of Fame – Best of the Best) byly v letošním roce již posedmé oceněny nejlepší projekty, společnosti a osobnosti z oblasti realitního trhu napříč celým regionem střední a východní Evropy. Skupina TPA již počtvrté obhájila první místo v kategorii Daňový a finanční tým (Tax & Finance Advisor). Vyhlášení výsledů proběhlo 21. dubna v hotelu Marriott v Praze. Organizátorem soutěže je Roberts Publishing Media Group, vydavatel odborného realitního časopisu CIJ.

„Ocenění si velice vážíme. Získali jsme ho již počtvrté a je pro nás velmi příjemné si takto ověřit, že dlouhodobě poskytujeme našim klientům kvalitní služby. Ve finálovém kole soutěže HOF Awards jsme v letošním roce měli dokonce dvojí zastoupení, TPA z České republiky a Slovenska. Tímto bych chtěl poděkovat především našim zaměstnancům v celém regionu CEE za jejich pracovní nasazení v nelehkém loňském roce. Je to hlavně ocenění jejich práce.“ vyjádřil se k získanému ocenění TPA Group Petr Karpeles, partner TPA Česká republika.

Hledá se Gentlemanská firma roku 2022

Od roku 2014 oceňujeme firmy, které nemyslí jen na svůj ekonomický prospěch a boj s konkurencí, ale naopak jim není lhostejný osud ostatních lidí, profesní rozvoj jejich zaměstnanců a vliv jejich podnikání na životní prostředí. Cena Gentlemanská firma roku se udílí v rámci slavnostního vyhlášení výsledků žebříčku 100 nejvýznamnějších firem ČR, který sestavuje Sdružení CZECH TOP 100, které probíhá ve Španělském sále na Pražském hradě.

Letos jsme opět spustili na webových stránkách www.gentlemanskafirma.cz nominační formulář, prostřednictvím kterého může i široká veřejnost jmenovat své kandidáty. Navrhovaná společnost by měla vedle svých ekonomických aktivit myslet i na principy společenské odpovědnosti a etiky.