Z dění v TPA

13. dubna 2021 | Doba čtení: 2 Min

Hledá se Gentlemanská firma roku 2021

Od roku 2014 oceňujeme firmy, které nemyslí jen na svůj ekonomický prospěch a boj s konkurencí, ale naopak jim není lhostejný osud ostatních lidí, profesní rozvoj jejich zaměstnanců a vliv jejich podnikání na životní prostředí. Cena Gentlemanská firma roku se udílí v rámci slavnostního vyhlášení výsledků žebříčku 100 nejvýznamnějších firem ČR, který sestavuje Sdružení CZECH TOP 100, které probíhá ve Španělském sále na Pražském hradě.

Letos jsme opět spustili na webových stránkách www.gentlemanskafirma.cz nominační formulář, prostřednictvím kterého může i široká veřejnost jmenovat své kandidáty. Navrhovaná společnost by měla vedle svých ekonomických aktivit myslet i na principy společenské odpovědnosti a etiky.

TPA věnovala společnosti SeneCura 40 000 Kč na interaktivní stůl

Poradenská společnost TPA poskytla finanční dar 40 000 Kč společnosti SeneCura provozující v České republice domovy pro seniory. Částka byla využita k nákupu interaktivního stolu, který umožňuje řadu zábavných i edukativních aktivit podporujících kognitivní funkce uživatele. Pro seniory v péči SeneCury se jedná o cennou pomůcku, která může být využita individuálně i v rámci skupinové interakce.

„Dlouhodobě se zaměřujeme na podporu projektů, které pomáhají potřebným. Jsem proto rád, že jsme mohli finančně podpořit právě společnost SeneCura, a tím přispět ke zlepšení jejích služeb. Věřím, že klienti domova pro seniory ocení všechny zábavné možnosti pro zlepšení nejen jejich paměti, které interaktivní stůl nabízí,“ vyjádřil se k daru Rostislav Kuneš, ředitel TPA.

Publikace Investing In 2021

Každoročně přinášíme přehled nejdůležitějších daňových novinek ve 12 zemích střední a jihovýchodní Evropy (Albánie, Bulharsko, Černá Hora, Česká republika, Chorvatsko, Maďarsko, Polsko, Rakousko, Rumunsko, Slovensko, Slovinsko, Srbsko). Rok 2021 s sebou přinesl změny v oblasti daní a sociálního pojištění v zemích střední a jihovýchodní Evropy. Brožury si můžete bezplatně objednat v elektronické nebo tištěné podobě zde: https://www.tpa-group.cz/cs/publications/.