Z dění v TPA

9. května 2023 | Doba čtení: 2 Min

TPA zvítězila v soutěži HOF AWARDS BEST OF THE BEST 2023

V rámci prestižní soutěže HOF Awards (Hall of Fame – Best of the Best) byly v letošním roce již poosmé oceněny nejlepší projekty, společnosti a osobnosti z oblasti realitního trhu napříč celým regionem střední a východní Evropy. Skupina TPA již popáté obhájila první místo v kategorii Daňový a finanční tým (Tax & Finance Advisor). 

Vyhlášení výsledů proběhlo 26. dubna v hotelu Fizgerald v Praze. Organizátorem soutěže je Roberts Publishing Media Group, vydavatel odborného realitního časopisu CIJ. Cenu za TPA převzal Tomáš Podškubka a Sandra Opalecká.

HOF AWARDS BEST OF THE BEST 2023 oceňuje projekty roku z oblasti kancelářských, maloobchodních, rezidenčních a logistických nemovitostí, ale také společnosti působící na realitním trhu (realitní agentury, stavební firmy), stejně jako banky a projektoví manažeři.

Energy Tomorrow 2023

Dovolujeme si vás pozvat na každoroční konferenci Energy Tomorrow, kterou pořádá skupina TPA.

Trendy energetického sektoru

Hlavní myšlenkou letošního dvanáctého ročníku je, kromě již tradičního tématu obnovitelných zdrojů energie, energetická efektivnost a budoucnost energetického průmyslu. Na akci, která se koná 14. června ve Vídni, vystoupí renomovaní oborníci z praxe a předají posluchačům cenné informace z oblasti vývoje energetického sektoru. Zajištěn bude i online přenos.

Akce je určena pro osoby financující projekty v oblasti energetiky, jakož i pro developery a provozovatele elektráren, zejména z oblasti alternativního energetického sektoru (větrná, solární, vodní energie, biomasa atd.).

Více informací o akci naleznete zde

Základní informace

Datum: 14. června 2023
Čas: 9:00 – 14:00
Místo: Palais Niederösterreich, Vídeň

Registrace

Registrace na akci je bezplatná. Počet míst je však omezen na 150 účastníků. Registrovat se můžete zde.