Z dění v TPA

5. prosince 2022 | Doba čtení: 3 Min

TPA zvítězila v soutěži CIJ Awards a obhájila tak loňské vítězství v kategorii Best Tax & Finance Advisor

Byli jsme vyhlášeni vítězem kategorie Nejlepší daňový a finanční poradce – Best Tax & Finance Advisor soutěže CIJ Awards. V rámci této prestižní soutěže se již 22 let oceňují nejpřínosnější osobnosti a počiny v oblasti developmentu. Slavnostní vyhlášení výsledků se uskutečnilo 1. listopadu v hotelu Marriott. Cenu za společnost TPA převzal Petr Karpeles, Jan Lamač a Jan Soška.

„Pro nás, jako poradenskou společnost, je vždy spokojenost našich klientů a pozitivní zpětná vazba od ostatních profesionálů na trhu to nejcennější, co můžeme získat. Obhájení prvenství v kategorii Nejlepší daňový a finanční poradce nám potvrzuje, že veškerý servis dlouhodobě poskytujeme na té nejvyšší úrovni. Kde jinde bychom si to mohli lépe ověřit než v rámci takto prestižní soutěže, obzvlášť, když je pro nás development klíčovou specializací. Děkujeme, velmi si tohoto ocenění vážíme,“ vyjádřil se k vítězství Petr Karpeles, partner TPA.

Ceny CIJ Awards jsou pořádány již 22. rokem a jedná se tak o nejdelší soutěž v oblasti komerčních nemovitostí v České republice. V rámci soutěže se oceňují nejvýznamnější osobnosti, aktivity a přínosy související s odvětvím developmentu, finančních transakcí, managementu, servisu, přístupu k životnímu prostředí a společenské odpovědnosti.

TPA se stala vítězem soutěže Účetní firma pro rok 2022

Stali jsme se vítězem soutěže Účetní firma roku 2022, která každoročně oceňuje společnosti v oblasti účetnictví. Cenu osobně převzali za TPA Petr Karpeles a Jana Vítková na slavnostním předání v nakladatelství Wolters Kluwer, které proběhlo v úterý 6. prosince 2022. 

„Jsme rádi, že jsme toto krásné ocenění dostali a velmi si jej vážíme. Je to pro nás pozitivní zpětná vazba na naši práci a ujištění, že jdeme správným směrem. V uplynulém roce se nám podařil další posun v digitalizaci vedení účetnictví, konkrétně v automatickém vytěžování dokladů a ve vývoji online webového nástroje pro schvalovací procesy. Účetnictví vnímáme jako interdisciplinární službu s přesahem do IT, daní i ekonomického poradenství. Snažíme se tak ve všech oblastech poskytovat klientům tu nejvyšší odbornost a zároveň řešit specifické potřeby každého klienta individuálně.“ Ocenění okomentovala Jana Vítková, partnerka TPA

Účetní firma roku je jediná soutěž tohoto typu v České republice, je pořádaná společností Wolters Kluwer ČR pod odbornou záštitou Komory certifikovaných účetních a Svazu účetních České republiky.