TPA zvítězila v soutěži CIJ Awards a obhájila tak loňské vítězství v kategorii Best Tax & Finance Advisor

6. prosince 2022 | Doba čtení: 2 Min

Společnost TPA, přední poskytovatel služeb v oblasti daňového poradenství a auditu, byla vyhlášena vítězem kategorie nejlepší daňový a finanční poradce – Best Tax & Finance Advisor soutěže CIJ Awards. V rámci této prestižní soutěže se již 22 let oceňují nepřínosnější osobnosti a počiny v oblasti developmentu. Slavnostní vyhlášení výsledků se uskutečnilo 1. prosince v hotelu Marriott. Cenu za společnost TPA převzal Petr Karpeles.

„Pro nás, jako poradenskou společnost, je vždy spokojenost našich klientů a pozitivní zpětná vazba od ostatních profesionálů na trhu to nejcennější, co můžeme získat. Obhájení prvenství v kategorii nejlepší daňový a finanční poradce nám potvrzuje, že veškerý servis dlouhodobě poskytujeme na té nejvyšší úrovni. Kde jinde bychom si to mohli lépe ověřit než v rámci takto prestižní soutěže, obzvlášť, když je pro nás development klíčovou specializací. Děkujeme, velmi si tohoto ocenění vážíme,“ vyjádřil se k vítězství Petr Karpeles, partner TPA.

Ceny CIJ Awards jsou pořádány již 22. rokem a jedná se tak o nejdelší soutěž v oblasti komerčních nemovitostí v České republice. V rámci soutěže se oceňují nejvýznamnější osobnosti, aktivity a přínosy související s odvětvím developmentu, finančních transakcí, managementu, servisu, přístupu k životnímu prostředí a společenské odpovědnosti. Vítězové jednotlivých kategorií se mohou těšit na postup do soutěže Best of the Best HOF Awards v roce 2023, kde se představí pouze vítězná elita z dalších sedmi zemí střední a jihovýchodní Evropy.