TPA zvítězila v kategorii Best Tax & Finance Advisor soutěže CIJ Awards

30. listopadu 2021 | Doba čtení: 1 Min

Společnost TPA byla na slavnostním galavečeru CIJ Awards, který proběhl 24. listopadu v hotelu Marriott, vyhlášena vítězem kategorie nejlepší daňový a finanční poradce – Best Tax & Finance Advisor. Cenu za společnost TPA přebíral Petr Karpeles.

TPA se ji mnoho let řadí k předním českým poradenským společnostem pro oblast daní a auditu. Realitní trh je pro nás jedním ze stěžejních sektorů, proto nás těší, že právě práce pro ně byla tímto způsobem oceněna. Vážíme si toho a jsme připraveni i do budoucna poskytovat stejně kvalitní služby ve všech oblastech našeho působení,“ uvedl k ocenění Petr Karpeles, partner TPA.

Soutěž CIJ Award probíhá již 21. rokem a oceňuje nejvýznamnější počiny a osobnosti z oblasti developmentu v 26 kategoriích. Ve výběru finalistů hraje roli jejich přínos celému odvětví, ale také férovost při práci i jednání nebo úcta k životnímu prostředí. O vítězích rozhoduje nezávislá porota složená z výkonných ředitelů, odborníků a partnerů působících v oblasti developmetnu a realit.