TPA vstupuje na trh podnikových informačních systémů

30. 10. 2018

Poradenská společnost TPA významně rozšiřuje pole své působnosti o obor informačních systémů. Počátkem října se TPA stala partnerskou společností Asseco Solutions, výrobce ERP systémů HELIOS. Implementace tohoto nejrozšířenějšího původního českého ERP systémuv kombinaci s vysokou erudicí TPA v poradenství v oblasti ekonomických agend, skladového hospodářství a obchodu znamená pro klienty společnosti vysokou přidanou hodnotu a vítanou pomoc v dnešní době robotizace a digitalizace.

Společnost TPA nabízí od počátku října jako partner Asseco Solutions svým současným i budoucím klientům poradenství a implementaci informačního systému HELIOS Orange. Jedná se o nejrozšířenější český ERP systém v segmentu středně velkých společností. Více o systému HELIOS Orangena https://www.tpa-group.cz/cs/sluzby/informacni-systemy/.

„Dokonalá znalost podnikových procesů společně s kvalitním ERP systémem tvoří KNOW-HOW, které je základem každé úspěšné implementace,“ vysvětluje Jan Líbal, Senior Manager oddělení (divize) ERP služeb, který má v oblasti ERP systémů mnohaleté zkušenosti. „TPA jako přední poradenská společnost přirozeně těmito znalostmi disponuje, a proto jsme přesvědčeni, že toto výjimečné spojení naši zákazníci ocení a velmi uvítají možnosti dále podpořit svůj byznys i v technologickém segmentu.“

„Naše společnost se vždy snaží jít co nejvíce s dobou a svým klientům nabízet nejaktuálnější informace i řešení. Pokoušíme se být vždy o krok napřed při zachování rozvahy a nadhledu. V době robotizacea digitalizace chceme našim klientům umět dobře poradit i při rozhodování či změnách v oblasti informačních systémů a pomoci jim při výběru a implementaci, pokud si vyberou systém HELIOS Orange. Naše zkušenosti a znalosti ekonomického prostředí firmy a procesů k tomu jistě významně přispějí a následně napomohou hladkému zavedení systému a práce s ním,“ vysvětluje důvody rozšíření působení firmy Rostislav Kuneš, generální ředitel TPA.

Asseco Solutions

Asseco Solutions, a.s., je největším producentem podnikových informačních systémů na českéma slovenském trhu. Softwarová řešení z jeho produkce jsou distribuována i na další trhy v rámci střední Evropy. Společnost se zabývá nejen vývojem, ale také implementací a podporou specializovaných systémů pro organizace všech velikostí v nejrůznějších oblastech jejich působení. Produktové portfolio sahá od informačních systémů pro nejširší spektrum podniků, zabývajících se výrobou, obchodem či službami, přes produkty pro oblast veřejné správy, až po např. produkty pokrývající specializované potřeby ubytovacích a stravovacích zařízení. Všechny produkty jsou doplněné širokou nabídkou služeb a partnerských programů. Kromě základních modulů a funkcionalit poskytují též řešení pro jednotlivé oblasti podnikání, tzv. „oborová řešení“. Asseco Solutions je nositelem certifikátu kvality ISO 9001:2008 a je členem nadnárodní skupiny ASSECO Group.

Bližší informace lze nalézt na http://www.assecosolutions.com

Kontaktní osoba