TPA věnovala společnosti SeneCura 40 000 Kč na interaktivní stůl

17. března 2021 | Doba čtení: 1 Min

Poradenská společnost TPA poskytla finanční dar 40 000 Kč společnosti SeneCura provozující v České republice domovy pro seniory. Částka byla využita k nákupu interaktivního stolu, který umožňuje řadu zábavných i edukativních aktivit podporujících kognitivní funkce uživatele. Pro seniory v péči SeneCury se jedná o cennou pomůcku, která může být využita individuálně i v rámci skupinové interakce.

„Dlouhodobě se zaměřujeme na podporu projektů, které pomáhají potřebným. Jsem proto rád, že jsme mohli finančně podpořit právě společnost SeneCura, a tím přispět ke zlepšení jejích služeb. Věřím, že klienti domova pro seniory ocení všechny zábavné možnosti pro zlepšení nejen jejich paměti, které interaktivní stůl nabízí,“ vyjádřil se k daru Rostislav Kuneš, ředitel TPA.

Společnost SeneCura působí na území České republiky od roku 2008. V 15 zařízeních, která provozuje, poskytuje péči více než dvěma tisícům seniorů. Součástí filozofie společnosti je individuální přístup ke každému klientovi a jeho potřebám. Školený personál pečuje o to, aby senioři žijící v jednotlivých zařízeních vedli i přes svůj pokročilý věk plnohodnotný život, a pomáhá v neustálém rozvoji jejich fyzických i kognitivních schopností.