TPA věnovala 60 000 Kč organizaci Dobromysl

24. července 2019 | Doba čtení: 2 Min

Společenství Dobromysl se od roku 2000 specializuje na praktický i sociální rozvoj schopností či dovedností klientů a učí je aktivnímu způsobu života. Věnované finanční prostředky od poradenské společnosti TPA budou použity na opravu střechy Týdenního stacionáře Dobromysl v obci Srbeč a na nákup nové myčky nádobí. TPA je dlouhodobým partnerem organizace Dobromysl.

Práce organizace Dobromysl si dlouhodobě velmi vážíme, a proto ji pravidelně nejen finančně podporujeme. Letos jsme se rozhodli organizaci věnovat 60 000 Kč, stejnou částku, jako v loňském roce. Vím, že oprava střechy Týdenního stacionáře Dobromysl není jednoduchá ani levná záležitost, proto jsem rád, že většina peněz bude použita právě zde. Navíc za zbytek peněz koupí novou myčku nádobí pro klienty stacionáře. S paní Danielou Kederovou, vedoucí Týdenního stacionáře Dobromysl, se známe od počátku naší podpory. Vždy si s ní rád popovídám o jejich projektech a možnostech naší pomoci,“ upřesňuje Petr Karpeles, partner TPA.

Týdenní stacionář Dobromysl provozovaný organizací Dobromysl je umístěný v barokním zámečku Srbeč, památkově chráněném objektu na pomezí okresů Rakovník a Kladno. Zařízení je určeno pro uživatele ve věku od 19 do 80 let, kteří se zde učí aktivnímu způsobu života, rozvíjí své praktické a sociální schopnosti a dovednosti a posilují se v zodpovědnosti a schopnosti rozhodování.

Petr Karpeles, partner TPA, a Daniela Kederová, vedoucí Týdenního stacionáře Dobromysl