TPA věnovala 30 000 Kč na Benefiční koncert pro Rozum a Cit

23. října 2019 | Doba čtení: 1 Min

TPA podpořila finanční částkou realizaci benefičního koncertu IN Concerto pro organizaci Rozum a Cit. Koncert hudebního projektu Jiřího Škorpíka a Davida Uličníka IN Concerto se uskutečnil 10. října 2019 v prostorách Emauzského kláštera v Praze. Celkový výtěžek 43 000 Kč poputuje na projekty organizace Rozum a cit zaměřené na podporu náhradních rodin v celé České republice.

TPA dlouhodobě finančně, materiálně i aktivně podporuje projekty organizace Rozum a Cit. V loňském roce získal Rostislav Kuneš, generální ředitel TPA, Řád citlivého rozumu. Ocenění získávají od Nadačního fondu Rozum a Cit dlouholetí podporovatelé jako poděkování za jejich mnohdy nejen finanční výpomoc. „Jsem rád, že jsem mohl koncert i osobně navštívit a organizaci přímo podpořit. Nadačnímu fondu Rozum a Cit pomáháme již od roku 2006. Za tu bodu jsem se osobně zúčastnil celé řady setkání pěstounských rodin a zorganizoval několik aukčních ochutnávek kvalitních vín ve prospěch organizace,“ uvádí Rostislav Kuneš, generální ředitel TPA.

Nadační fond Rozum a Cit podporuje náhradní rodiny jak finančně, tak i materiálně a organizuje akce pro děti i celé rodiny. Zaměřuje se na vzdělávání pěstounských rodin, šíření osvěty a provozuje poradenské centrum.