TPA uklidila z Prahy 4 dvacet dva kilo odpadu

10. dubna 2019 | Doba čtení: 1 Min

Poradenská společnost TPA se v sobotu 6. dubna zapojila do celostátní akce Ukliďme Česko. Sedm dobrovolníků z TPA uklidilo 22 kg odpadu z okolí Základní školy ZŠ Poláčkova a budovy Business Centrum Budějovická alej.  Z celkového objemu sesbíraného odpadu bylo 16 kg směsného a 6 kg kovu. Jednorázové rukavice a pytle na odpad poskytla dobrovolníkům organizace Ukliďme Česko, o odvoz sesbíraného odpadu se postarala MČ Praha 4.

Dobrovolnická sedmičlenná skupina TPA se připojila k úklidu okolí svého pracoviště v Praze 4. Společnými silami vyčistili ulice zejména od nedopalků a parkovacích lístků z blízkého obchodního centra.

Společenskou odpovědnost máme v naší společnosti velmi silně zakořeněnou. Nejen, že finančně podporujeme několik organizací, ale sami pořádáme například v květnu charitativní Běh pro Thomayerku, nebo každoročně hledáme eticky, ekologicky a ekonomicky odpovědnou společnost, která získá titul Gentlemanská firma roku. Jsem rád, že i sami kolegové přichází s vlastní iniciativou a aktivně se zapojují do dobrovolnické činnosti. Kromě sedmi statečných, kteří uklízeli u nás na Budějovické, se do akce zapojili i další kolegové v okolí svého bydliště,“ doplňuje Rostislav Kuneš, generální ředitel TPA.