TPA se zapojila do světového svátku dárcovství Giving Tuesday

27. listopadu 2017 | Doba čtení: 1 Min

TPA, přední česká poradenská společnost, se zapojila do světového svátku dárcovství a dobrovolnictví – Giving Tuesday. Celosvětová kampaň v letošním roce připadla na 28. listopadu 2017. TPA v tento den darovala 15 000 Kč obecně prospěšné společnosti Dlaň životu, která poskytuje sociální služby těhotným ženám a matkám s dětmi v tísni.

TPA se již v loňském roce zapojila do celosvětové kampaně Giving Tuesday a obecně prospěšné společnosti Dlaň životu věnovala 10 000 Kč. V rámci letošního ročníku kampaně se TPA rozhodla věnovat částku 15 000 Kč, které Dlaň životu použije na nákup dataprojektoru. Dataprojektor bude využíván především pro přednáškovou činnost pro matky s malými dětmi v rámci projektů obecně prospěšné společnosti.

GivingTuesday, je světový svátek dobrovolnictví a dárcovství, který podporuje a oslavuje chuť pomáhat. Během minulého roku se do Giving Tuesday zaregistrovalo 112 výzev jenom v České republice. Do kampaně se po celém světě zapojilo přes 98 zemí, ať už finanční podporou potřebným, dobrovolnictvím nebo charitativní kampaní za sociální téma.

Kampaň se koná po celém světě ve stejný den, letos připadla na úterý 28. listopadu 2017. V České republice proběhl druhý ročník, který zastřešuje Asociace společenské odpovědnosti.

 Marcela Holeňová, ředitelka Obecně prospěšné společnosti Dlaň životu, převzala od společnosti TPA v rámci Giving Tuesday šek ve výši 15 000,-