TPA se zapojila do prvního ročníku GivingTuesday v České republice

5. prosince 2016 | Doba čtení: 1 Min

Výsledek našeho podnikání závisí na vzájemné důvěře, porozumění, spolupráci a bezpečí. Není nám lhostejný osud nejen našich klientů, ale všech lidí. Proto poskytujeme finanční, materiální či odbornou pomoc řadě dobročinných a obecně prospěšných organizací. Zapojením se do GivingTuesday chceme podpořit nejen obecně prospěšnou společnost Dlaň životu, ale i tento jedinečný projekt, který se snaží rozšířit povědomí a inspirovat společnost v oblasti dárcovství a dobrovolnictví,“ říká Rostislav Kuneš, partner TPA.

GivingTuesday, je světový svátek dobrovolnictví a dárcovství, který podporuje a oslavuje chuť pomáhat. Během minulého roku se do GivingTuesday po celém světě zapojilo více než 45 000 organizací ze 71 zemí, ať už finanční podporou potřebným, dobrovolnictvím nebo charitativní kampaní za sociální téma.

Kampaň se koná po celém světě ve stejný den, letos připadá na úterý 29. listopadu 2016. V České republice tento rok proběhl vůbec první ročník. GivingTuesday v Česku jako národní ambasador zastřešuje Asociace společenské odpovědnosti.