TPA se stala vítězem soutěže Účetní firma pro rok 2022

7. prosince 2022 | Doba čtení: 2 Min

Přední poradenská společnost TPA se stala vítězem soutěže Účetní firma roku 2022, která každoročně oceňuje společnosti v oblasti účetnictví. Společnost TPA působí v oblastech vedení účetnictví, daňového poradenství, auditu, znalectví a poradenství při akvizicích. Kromě poskytování nejvyšší odbornosti ve všech zmiňovaných oblastech, společnost dlouhodobě usiluje o pozici lídra na trhu v digitalizaci účetnictví.  TPA je také držitelem certifikátů kvality ISO 27001 a ISAE 3402 (typ 2). Cenu osobně převzali za TPA Petr Karpeles a Jana Vítková na slavnostním předání v nakladatelství Wolters Kluwer, které proběhlo v úterý 6. prosince 2022. 

„Jsme rádi, že jsme toto krásné ocenění dostali a velmi si jej vážíme. Je to pro nás pozitivní zpětná vazba na naši práci a ujištění, že jdeme správným směrem. V uplynulém roce se nám podařil další posun v digitalizaci vedení účetnictví, konkrétně v automatickém vytěžování dokladů a ve vývoji online webového nástroje pro schvalovací procesy. Účetnictví vnímáme jako interdisciplinární službu s přesahem do IT, daní i ekonomického poradenství. Snažíme se tak ve všech oblastech poskytovat klientům tu nejvyšší odbornost a zároveň řešit specifické potřeby každého klienta individuálně.“ Ocenění okomentovala Jana Vítková, partnerka TPA

Účetní firma roku je jediná soutěž tohoto typu v České republice, je pořádaná společností Wolters Kluwer ČR pod odbornou záštitou Komory certifikovaných účetních a Svazu účetních České republiky. Do soutěže se může nominačním formulářem přihlásit jakákoliv právnická osoba splňující stanovená nominační kritéria. Mezi tato kritéria patří například nutnost poskytovat účetní služby jako hlavní činnost, působit na území České republiky minimálně pět let, nebo vykazovat dlouhodobou stabilitu a ekonomicky se rozvíjet. Na základě zaslaných informací, klientských referencí a pohovorů s odbornou porotou, vybere porota vítěznou trojici oceněných. Více informací o soutěži se dozvíte zde.