TPA se stala členem mezinárodní organizace v oblasti nemovitostí RICS

3. února 2020 | Doba čtení: 2 Min

Divize oceňování nemovitostí společnosti TPA Valuation & Advisory s.r.o. se stala registrovaným členem organizace RICS (The Royal Institution of Chartered Surveyors – Královský institut diplomovaných znalců) pro oceňování a držitelem statusu „Regulated by RICS“. Členství v RICS deklaruje vysokou odbornost, kvalitu a reference TPA při poskytování ekonomického poradenství v oblasti nemovitostí. Mezinárodní organizace RICS si klade za cíl podporovat a prosazovat globálně nejvyšší profesní standardy v oblasti nemovitostí.

Jiří Hlaváč, partner TPA, i Tomáš Podškubka, senior manager TPA, se již v předchozích letech stali členy resp. registrovanými osobami instituce RICS pro oblast oceňování nemovitostí. „Klienti po celém světě vnímají RICS jako organizaci sdružující špičkové odborníky ze svých oborů. Spoluprací s RICS odborníky tak získávají jistotu, že vždy dostanou kvalitní služby, které obstojí v mezinárodní konkurenci,“ uvádí k členství divize oceňování nemovitostí společnosti TPA Valuation & Advisory Jiří Hlaváč.

Royal Institution of Chartered Surveyors, Královský institut diplomovaných znalců – RICS je mezinárodní organizace, která má za cíl podporovat a prosazovat nejvyšší profesní standardy v oblasti nemovitostí. Založena byla v roce 1792 ve Velké Británii, v současnosti působí globálně včetně České republiky a sdružuje přes 134 000 členů. Mezi členy patří profesionální oceňovací organizace, instituce a korporace z více než 65 zemí světa.