TPA předala hlavní cenu Podnikový právník v kategorii Právo v bankovnictví a pojišťovnictví

3. května 2017 | Doba čtení: 1 Min

TPA, přední česká poradenská společnost, se stala partnerem šestého ročníku předávání ocenění Podnikový právník 2017, které organizovala Unie podnikových právníku a mediální dům Economia. V rámci slavnostního večera předal Jiří Hlaváč, partner TPA, hlavní cenu v kategorii Právo v bankovnictví a pojišťovnictví Martinu Laurovi, Head of Legal Department Kooperativa pojišťovna, a.s. Předávání cen proběhlo na konci dubna v pražském kongresovém centru Erbia.

TPA se stala jedním z partnerů letošního udílení ocenění Podnikový právník. Galavečera se zúčastnili zástupci Unie podnikových právníků, justice a právnické obce. Cenu si převzali vítězové hned z několika kategorií: Občanské právo, Právo v bankovnictví a pojišťovnictví, Technologické a energetické právo, Podniková právní kancelář, Samostatný podnikový právník a Perspektiva 2017.

Těší mě, že jsem mohl předat cenu Martinu Laurovi, který řadu let působí v právním oddělení pojišťovny Kooperativa. Navíc je také členem rozšířeného představenstva Kooperativy a předsedou legislativní sekce České asociace pojišťoven,“ říká o vítězi kategorie Právo v bankovnictvía pojišťovnictví, Jiří Hlaváč, partner TPA.

Zleva: Jiří Hlaváč, partner TPA, Martin Laur, Head of Legal Department Kooperativa pojišťovna, a.s., JUDr. Marie Brejchová, LL. M., prezidentka Unie podnikových právníků ČR z. s.