TPA pozvala klienty na mostecký autodrom

7. října 2016 | Doba čtení: 1 Min

TPA, přední poradenská společnost, v září pozvala své klienty na neformální setkání při příležitosti 33. výročí založení mosteckého autodromu. Účastníci se mohli svézt v závodním voze i v závodním tahači. Nejvíce však ocenili jízdu s jediným českým pilotem Formule 1 Tomášem Enge.

TPA se se svými klienty setkala mimo pracovní prostředí na dráze mosteckého autodromu MOST AUTODROM. Na programu pro ně byly připraveny jízdy v závodním tahači FIA European Truck Racing Championship, jízdu v závodním voze Škoda Octavia Cup a sportovní jízdu s jediným českým jezdcem Formule 1 Tomášem Enge.

K našim klientům přistupujeme individuálně a snažíme se plně porozumět jejich byznysu, potřebám a plánům. K tomu, abychom toho dosáhli a naplnili naše know-how, považujeme za důležité se s klienty setkávat  i mimo pracovní prostředí. Proto jsem rád, že jsme mohli využít této příležitosti oslav 33. výročí založení mosteckého autodromu a strávit s nimi příjemné i trochu adrenalinové odpoledne,“ komentuje setkání Igor Mesenský, partner TPA.

Zleva: Igor Mesenský, partner TPA a Milan Bilek, senior manager TPA

Zleva: Tomáš Enge a Igor Mesenský, partner TPA