TPA posiluje a rozšiřuje své kanceláře

10. srpna 2017 | Doba čtení: 2 Min

TPA, přední česká poradenská společnost, posiluje své působení na českém trhu a postupně přibírá nové kvalifikované zaměstnance. V reakci na růst společnosti se TPA rozhodla pronajmout si dalších 288 m2 kancelářských ploch v administrativní budově Budějovická alej na Praze 4, kde sídlí. Z třetího nadzemního podlaží expandovala TPA do čtvrtého nadzemního podlaží, kam umístila oddělení BackOffice a Valuation & Advisory.

Skupina TPA Group se před necelým rokem stala nezávislým členem aliance Baker Tilly Europe Alliance a její členství přispělo k růstu TPA Česká republika a posílení postavení společnosti na trhu.

Do svého nynějšího sídla v administrativní budově Budějovická alej na Praze 4 se společnost přestěhovala v roce 2014, kdy si pronajala 1 600 m2. Kanceláře byly uspořádány do zón dle konkrétní činnosti tak, aby měly vyhovující podmínky pro soustředěnou práci na počítači, pro diskuze s kolegy nebo telefonování. Součástí je i relaxační zóna pro hledání inspirace. Jednotlivé zóny jsou odděleny nábytkem, zelení, akustickými doplňky a opticky dělícími prvky.

Architektonické řešení bylo z větší části dodrženo i při realizaci nových kanceláří ve čtvrtém nadzemním podlaží. Novinkou je popisovatelná magnetická výmalba přímo v kancelářích, která slouží našim zaměstnancům ke kreativnímu zaznamenávání vzkazů, úkolů a poznámek. Jedna zvláštnost je i v interní zasedací místnosti a tou jsou akustické panely, které zkvalitňují zvuk uvnitř a zároveň zabraňují rušení kolegů v okolních prostorách. Máme zde i moderně pojatou kuchyňku s několika stolky, kde si v klidu můžeme vychutnat oběd nebo se s kolegy sejít na odpolední kávu a probrat pracovní i soukromé záležitosti,“ říká Rostislav Kuneš, generální ředitel a partner TPA.

Nové kanceláře TPA ve čtvrtém nadzemním podlaží budovy Budějovická alej na Praze 4

Zasedací místnost TPA s akustickými panely

Jídelní koutek jako součást nové firemní kuchyňky TPA