TPA pomohla vybrat 98 340 Kč na dobročinném bazárku Léčivka

30. října 2019 | Doba čtení: 1 Min

Poradenská společnost TPA již několik let pravidelně pomáhá na dobročinných bazarech pořádaných Nadačním fondem Centra podpůrné péče Thomayerovy nemocnice Léčivka (dříve Lékořice). Na podzimním bazárku v nemocniční kapli sv. Václava v areálu Thomayerovy nemocnice si mohli od 13. do 15. října přijít návštěvníci nakoupit něco na sebe a zároveň podpořit aktivity Nadačního fondu Léčivka. Dobročinný bazárek získal celkem 98 340 Kč, část bude využita na nákup mikulášské nadílky pro pacienty na oddělení Geriatrie a část bude použita na nákup komponentů na výrobu adventních věnců.

TPA se každoročně zapojuje do jarního i podzimního charitativního bazaru, aktivně pomáhá při jeho organizaci a pořádá firemní sbírku oblečení vhodného k prodeji v rámci bazárku.

Nadační fond Centra podpůrné péče Thomayerovy nemocnice Léčivka se zaměřuje na projekty pro zkvalitnění života v Thomayerově nemocnici. Mezi ně patří Dobrovolnické centrum, které se zaměřuje na psychosociální podporu pacientů i zpříjemnění a ukrácení jejich času tráveného v nemocnici nebo podpora personálu nemocnice a zpříjemňování nemocničního prostředí. A v neposlední řadě Herní terapie a Duchovní péče.