TPA podpořila nadační fond Rozum a Cit

8. ledna 2018 | Doba čtení: 1 Min

TPA, přední česká poradenská společnost, darovala nadačnímu fondu Rozum a Cit 40 000 Kč a 3 počítače All-in-one. Část finančního daru bude použita na činnost organizace a část bude rozdělena konkrétním rodinám. Do rodin budou darovány i všechny počítače.

Poradenská společnost TPA darovala 40 000 Kč Nadačnímu fondu Rozum a Cit věnujícímu se pěstounské péči. Peníze budou rozděleny mezi dvě náhradní rodiny. Z částky 20 000 Kč půjde část peněz na vzdělávání mladého středoškoláka, který po smrti své pěstounky zůstal sám v péči své sestřenice a na vybavení dětského pokoje pro 4 sourozence v pěstounské péči. Další část peněz bude využita na činnost nadačního fondu. TPA darovala i vyřazené, ale plně funkční, počítače All-in-one, které budou věnovány do rodin.

Nadační fond Rozum a Cit podporuje náhradní rodiny nejen finančně, ale i materiálně. V průběhu roku pro ně pořádá různé akce a společná setkání. Důležitou součástí nadačního fondu je šíření osvěty o náhradní rodinné péči.

Patroni nadace Rozum a cit Vojtěch Bernatský (vlevo) a Naďa Konvalinková spolu se zástupci Nadačního fondu Rozum a Cit a Rostislavem Kunešem (vpravo), partnerem TPA, na tradičním setkání pěstounských rodin na lodi.