Nejžádanější zaměstnavatel v daních 2017

19. února 2018 | Doba čtení: 2 Min

TPA, přední českou poradenskou společnost, veřejnost ohodnotila jako nejvíce žádaného zaměstnavatele v oblasti daní za rok 2017. Nejžádanější zaměstnavatel v daních je jednou z kategorií soutěže Daňař & Daňová firma roku, kterou každoročně pořádá vydavatelství Wolters Kluwer. Cenu na slavnostním vyhlášení soutěže, které se konalo 15. února v hotelu International v Praze, převzala Jana Skálová, partnerka TPA. Jana Skálová získala i druhé místo v kategorii Daňová osobnost roku 2017 v komerční daňové sféře.

Poradenská společnost TPA v loňském roce výrazně posílila svůj tým o několik desítek nových zaměstnanců. S tím souvisela i expanze firmy do dalších kancelářských prostor v sídle společnosti na Praze 4. V soutěži Daňař & Daňová firma roku mohla veřejnost nominovat a hlasovat pro společnost z oblasti daní, kterou považuje za perspektivní, s dobrým zázemím a stabilním postavením na trhu. Společnost, pro kterou by chtěli pracovat či pracují. Vítěz, TPA Tax, získal 25 % ze všech hlasů. Potvrdilo se, že TPA patří ke špičkovým zaměstnavatelům na trhu, i tím, že ocenění v této kategorii společnost získala již potřetí za osmiletou historii trvání soutěže.

Od podzimu roku 2016, kdy jsme se stali nezávislým členem Baker Tilly Europe Alliance, jsme museli udělat několik strategických rozhodnutí. Jedním z nich byl je i široký nábor nových kolegů, které nyní zapojujeme do firmy a pro které pořádáme řadu interních školení. Dále to bylo stěhování oddělení BackOffice a Valuation & Advisory do nových kancelářských prostor nebo přijetí nových partnerů. Při tom všem se kolegové stihli věnovat naplno klientům. A za to jim patří mé velké poděkování i toto ocenění. Protože bez nich bychom Nejžádanějším zaměstnavatelem nikdy nebyli,“ říká k získanému ocenění Rostislav Kuneš, partner TPA.

Marieta Melichárková, ředitelka pobočky OK GROUP v Praze, předala Janě Skálové, partnerce TPA, vítěznou cenu v kategorii Nejžádanější zaměstnavatel v daních soutěže Daňař & Daňová firma roku
Jana Skálová, partnerka TPA, se získaným oceněním Nejžádanější zaměstnavatel v daních
Jana Skálová, partnerka TPA, se získaným oceněním Nejžádanější zaměstnavatel v daních a Jiří Nesrovnal, N-Consult, vítěz kategorie Daňová osobnost – daň z příjmů právnických osob