TPA byla partnerem benefiční talk show Na skleničku

27. září 2019 | Doba čtení: 2 Min

Poradenská společnost TPA darovala prostřednictvím benefiční talk show Na skleničku 24 200 Kč organizaci Dejme dětem šanci. Hosty charitativního zářijového interaktivního pořadu Na skleničku v pražském Divadle Palace byli herečky Erika Stárková, Milena Steinmasslová a spisovatel Michal Viewegh. Celkový výtěžek z akce 40 752 Kč poputuje na projekty organizace Dejme dětem šanci podporující děti a mladé lidi z dětských domovů zejména v období jejich vstupu do samostatného života.

Loňský rok jsme organizaci Dejme dětem šanci podpořili nákupem snídaně na prodejním stánku na MČ Praha 4. Letos se nám zalíbil jejich koncept benefiční talk show Na Skleničku se zajímavými hosty. Proto jsme se rozhodli jejich nápad podpořit a jsme rádi, že jsme nebyli sami. Hlediště Divadla Palace bylo skoro vyprodané,“ uvedl Rostislav Kuneš, generální ředitel TPA.

Moderátorem již třetího ročníku zábavné talk show Na skleničku byl herec Pavel Anděl. Hosté, herečky Erika Stárková a Milena Steinmasslová a spisovatel Michal Viewegh vyprávěli zábavné historky ze svého profesního i soukromého života. Celkový výtěžek 40 752 Kč bude použit na projekty organizace Dejme dětem šanci, která podporuje konkrétní děti a mladé lidi na jejich cestě k samostatnosti a snadnějšímu začlenění do společnosti po opuštění dětského domova.