Skupina TPA získala HOF Awards v kategorii Daňový a finanční tým roku

13. dubna 2018 | Doba čtení: 2 Min

Skupina TPA Group působí celkem v jedenácti zemích střední a jihovýchodní Evropy, včetně České republiky a Polska. A právě tým TPA Polsko získal nejvyšší ocenění v kategorii Daňový a finanční tým roku v evropském finálovém kole Hall of Fame Awards. Vyhlášení výsledků soutěže za rok 2018, kterou pořádá magazín CIJ Europe, proběhlo 5. dubna 2018 v Marriott hotelu v Praze.

 „Jsem velice potěšen, že tuto cenu získali naši kolegové z polské kanceláře. Výhra vypovídá o kvalitě poskytovaných služeb skupiny TPA Group napříč zeměmi. Bylo mi ctí, že jsem se mohl slavnostního předávání zúčastnit a kolegy podpořit,“ okomentoval výhru Petr Karpeles, partner TPA Česká republika.

Letos se uskutečnil již třetí ročník prestižní soutěže Hall of Fame Awards. Soutěž HOF je součástí soutěže CIJ Awards, během níž nezávislá porota vybírá vítěze z výherců lokálních soutěží ze šesti zemí, konkrétně z České republiky, Polska, Slovenska, Maďarska, Rumunska a Srbska. Vítěz získá hlavní cenu Best of the Best HOF Awards. Letošní akce se zúčastnilo přibližně 300 specialistů trhu nemovitostí ze 17 zemí střední a východní Evropy.

 „Nebýt našich klientů, proaktivních členů týmu a korporátní kultury, dnes bychom zde nebyli. Rádi bychom poděkovali i našim českým kolegům z pražské kanceláře, kteří nás přišli podpořit,“ okomentovala výhru Małgorzata Dankowska, daňová poradkyně a partnerka TPA Polsko, která ocenění přebírala.

Petr Karpeles, partner TPA Česká republika a Małgorzata Dankowska, partnerka TPA Polsko
Kontaktní osoba