Řád Nadačního fondu Rozum a Cit získal Rostislav Kuneš

8. ledna 2019 | Doba čtení: 2 Min

Nadační fond Rozum a Cit věnující se pomoci náhradním rodinám na svém pravidelném vánočním setkání pro pěstounské rodiny ocenil Rostislava Kuneše, generálního ředitele TPA, Řádem citlivého rozumu. Společnost TPA podporuje Nadační fond Rozum a Cit od roku 2006 a za tu dobu přispěla na desítky projektů podporujících náhradní rodiny i na činnost organizace.

Řád citlivého rozumu získala vedle společnosti TPA také společnost ČSOB a.s. Nadační fond Rozum a Cit každoročně předává Řád citlivého rozumu v podobě křišťálového srdce svým dlouholetým podporovatelům jako poděkování za jejich mnohdy nejen finanční výpomoc.

Spolupráce s TPA je krásná, s mnohaletým osobním kontaktem, jak se mnou, tak s pěstounskými rodinami, které pan Kuneš potkává na našich pravidelných setkáních. Velmi si vážím jeho důvěry a zájmu o problematiku náhradních rodin. Pan Kuneš rozšířil svoji podporu z firemního dárcovství do svých soukromých aktivit. Děkujeme za krásné finanční dary, za velké osobní nasazení a zájem pomáhat ohroženým dětem,“ uvedla k předání ocenění Marie Řezníková, ředitelka Nadačního fondu Rozum a Cit.

Nadační fond Rozum a Cit podporuje náhradní rodiny nejen finančně, ale i materiálně. V průběhu roku pro ně pořádá různé akce a společná setkání. Důležitou součástí nadačního fondu je šíření osvěty o náhradní rodinné péči.

Zleva: Linda Kaucká, ČSOB a.s., Hana Švejnohová, členka Správní rady Nadačního fondu, Vojtěch Bernatský, patron Nadačního fondu Rozum a Cit, Marie Řezníková, ředitelka Nadačního fondu Rozum a Cit, a Rostislav Kuneš, generální ředitel TPA