Mandrage zahráli pro TPA

13. října 2016 | Doba čtení: 2 Min

TPA, přední česká poradenská společnost, na začátku září zkrátila své jméno a vstoupila do aliance Baker Tilly Europe Alliance. Na oslavu úspěšného rebrandingu uspořádala TPA pro své zaměstnance koncert skupiny Mandrage v hotelu Akademie Naháč. Zde také proběhlo jejich každoroční celofiremní školení se sérií zajímavých přednášek nejen z oblasti auditu a daní.

TPA pravidelně pořádá pro své zaměstnance zářijová školení v hotelu Akademie Naháč v Choceradech. Vedle specialistů na audit a daně byly na programu i přednáška PhDr. Václavy Kofránkové PhD., odbornice z historického ústavu Akademie věd ČR, o Přemyslu Otakaru II. a například IT specialista Martin Staněk připomněl základní uživatelská pravidla pro bezpečnou práci a ukládání dat.

Pravidelné školení letos zpestřil koncert, u zaměstnanců oblíbené české popové skupiny Mandrage. Se kterou tak oslavili strategické změny a pokřtili své nové logo.

Na začátku září jsme prošli úspěšným rebrandingem a stali jsme se součástí Baker Tilly Europe Alliance. To byl důvod, proč jsme letošní celofiremní školení pojali trochu netradičně. Se zaměstnanci jsme více a do hloubky probrali změnu názvu společnosti, vstup do aliance a strategické plány s tím související. Přivítali jsme naše nováčky, vyslechli si zajímavé přednášky a také jsme hudbou symbolicky pokřtili naše kratší jméno a nové logo,“ říká Rostislav Kuneš, partner společnosti TPA.

Koncert skupiny Mandrage na celofiremním školení společnosti TPA

Koncert skupiny Mandrage na celofiremním školení společnosti TPA

Koncert skupiny Mandrage na celofiremním školení společnosti TPA