Lenka Polanská a Radek Stein se stali novými partnery TPA

4. září 2017 | Doba čtení: 2 Min

Lenka Polanská Lenka Polanská začala působit ve společnosti TPA v roce 2001 v daňovém oddělení. V tomto oddělení poté pracovala jako konzultant a manažer. Od roku 2008 vykonávala pozici senior    manažera. Lenka Polanská je odborníkem na daňové poradenství pro právnické a fyzické osoby, zejména v oblasti daní z příjmu. Na své nové pozici se bude zaměřovat především na daňové   poradenství pro klíčové klienty a na služby vedení účetnictví.

Lenka Polanská je absolventkou VŠE Praha a od roku 2003 je daňovým poradcem. Aktivně se rovněž věnuje lektorské činnosti ve sféře daní z příjmu a vedení účetnictví a také odborné publikační činnosti. Je členkou Komory daňových poradců České republiky. Lenka Polanská hovoří anglicky i německy a mezi její záliby patří lyžování a četba. Je vdaná a má dceru.

 

Radek SteinRadek Stein působí v TPA od roku 2003 a začínal na pozici asistenta v oddělení auditu, dále zde působil jako senior konzultant a od roku 2007 vykonával pozici senior manažera. Radek Stein se nyní bude podílet na vedení a strategickém plánování činnosti oddělení auditu TPA a na akviziční činnosti společnosti. Profesně se bude věnovat vedle auditu zejména oblasti finanční due diligence, transakčnímu poradenství a zahraničním klientům.

Radek Stein je absolventem VŠE Praha, je auditorem a členem Komory auditorů České republiky. Aktivně se rovněž věnuje lektorské činnosti a odborné publikační činnosti ve sféře auditu a due diligence. Hovoří plynně anglicky. Radek Stein je ženatý, má dvě děti a k jeho zálibám patří vysokohorská turistika, kutilství a chalupaření.