Jitka Kudrnová a Jan Lamač jsou novými partnery TPA

14. ledna 2019 | Doba čtení: 1 Min

Jitka Kudrnová a Jan Lamač se od 1. ledna 2019 stali novými partnery poradenské společnosti TPA. Oba před svým nástupem na novou pozici působili ve společnosti jako senior manažeři. Jitka Kudrnová se specializuje na oblast vedení účetnictví a finančního reportingu, Jan Lamač je odborníkem na zdanění nemovitostí a due diligence.

Jitka Kudrnová (54) je součástí společnosti TPA od roku 2008. Je zodpovědná za vedení účetnictví a daňové poradenství pro firmy z oboru nemovitostí, developmentu a energetiky. Mezi její klienty patří zejména mezinárodní společnosti. Ve své nové pozici bude mít na starosti vedení účetního a daňového týmu a účetní metodiku.

Jitka Kudrnová je absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze a členkou Komory daňových poradců.

 

J. Kudrnová hovoří anglicky a ve svém volném čase se věnuje sportu – basketbalu, lyžování nebo cyklistice.

Jan Lamač (42) působí v TPA od roku 2001. Specializuje se zejména na oblast daňového poradenství se zaměřením na zdanění nemovitostí, due diligence, transakční poradenství či mezinárodní daňové plánování. Jako partner TPA bude mít na starosti poradenství v oblasti nemovitostí.

Jan Lamač je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze, vídeňské univerzity Wirtschaftsuniversität; je členem Komory daňových poradců.

J. Lamač hovoří anglicky a volný čas tráví poslechem hudby nebo jízdou na kole.