Czech Online Expo

27

Únor 2024
Výstaviště Praha Letňany

Vytisknout

Czech Online Expo

27.02.2024 – 28.02.2024

Účastníme se 5. ročníku největšího českého veletrhu pro on-line business a e-commerce.

V dynamickém prostředí digitálního trhu je nezbytné, aby každý e-shop skutečně vynikal. V TPA chápeme, že silný e-shop znamená mnohem více než jen atraktivní webovou stránku nebo efektivní online prodejní strategii. Zahrnuje to komplexní uchopení a efektivní správu všech klíčových firemních procesů od  A do Z. A právě s tím vám rádi pomůžeme díky naši procesní, daňové, účetní a technologické znalosti!

Na našem stánku se na vás budou těšit kolegové z České a Slovenské republiky a poskytnou vám komplexní poradenství pro e-shopy na jednom místě!

Co vám nabízíme?

Úspora času
Díky účetní a daňové know-how a zároveň znalosti používaných technologií v oblasti eCommerce jsme schopni navrhnout to nejefektivnější řešení vašich procesů s ohledem na specifika Vašeho byznysu.

Mezinárodní síť služeb
Jsme schopni zabezpečit účetní a daňové služby pro klienty ve více než 150 zemích po celém světě, neboť jsme členem globální poradenské sítě Baker Tilly International, která se řadí mezi TOP 10 poradenských sítí po celém světě.

Unikátnost

Naše služby pro eCommerce jsou unikátní zejména vysokou odborností daňové a účetní problematiky a zároveň specializací v oblasti digitalizace, implementace informačních systémů s integrací na nepoužívanější eCommerce platformy.

Těšíme se na vás na stánku A15.

Kontaktní osoba
Publikace

Služby pro IT společnosti

Služby pro právní kanceláře

Daňové služby pro finanční investory

Sale and Leaseback

Audit, ekonomické a účetní poradenství

Postakviziční poradenství

Oceňování a znalecké služby

Přeměny, transakce a strukturace v oblasti podniká…

Náklady na výzkum a vývoj

Svěřenské fondy