Nejžádanějším zaměstnavatelem v daních je již po páté společnost TPA. Ocenění získala v soutěži Daňař & Daňová firma roku

10. února 2022 | Doba čtení: 3 Min

TPA, přední česká poradenská společnost, se stala již po páté Nejžádanějším zaměstnavatelem v oblasti daní v soutěži Daňař & Daňová firma roku 2021. V rámci této soutěže se však nejednalo o jediné ocenění, které TPA získala. Další úspěchy společnosti podpořila Jana Skálová prvním místem v kategorii Daňová osobnost roku za komerční daňovou sféru a Jiří Hlaváč, který se stal Daňovou hvězdou roku v kategorii PŘÍMÉ DANĚ.

Soutěž Daňař & Daňová firma roku společnost TPA vyhrála několikrát již v minulosti. Konkrétně v letech 2013, 2015, 2017 a 2018. „Toto ocenění je pro nás velmi prestižní a máme z něj upřímnou radost. Jsme poradenská firma a lidé jsou pro nás to nejdůležitější aktivum. Proto nás moc těší, že máme jako zaměstnavatel dobré jméno a věříme, že našim zaměstnancům poskytujeme možnost sebeuplatnění, že je práce v TPA těší a dává jim smysl. Chtěl bych tímto poděkovat všem našim kolegům za pozitivní a konstruktivní postoj v dnešní nelehké době a jménem TPA jim přeji jen to nejlepší.“ sdělil své první dojmy Petr Karpeles, managing partner TPA.

Krásnou skleněnou plaketu si odnesli také partnerka Jana Skálová a partner Jiří Hlaváč.

Jana Skálová ji získala za vítězství v kategorii Daňová osobnost roku za komerční daňovou sféru. „Děkuji všem, kteří pro mne v této soutěži hlasovali. Je to pro mne velká čest. Získané vítězství pro mne znamená ocenění mé práce v Prezidiu Komory daňových poradců, řada odborníků z praxe mne zná nejen z přednášek a publikací, ale také ze zkoušek na daňové poradce “ řekla Jana Skálová.

Je mi potěšením, že ocenění v kategorii PŘÍMÉ DANĚ (vč. mezinárodního zdanění a transferových cen) putuje mým prostřednictvím také do TPA. Myslím, že oceněn jsem byl společně našim týmem především za dlouhodobou práci v oblasti transferových cen, za naše renomé v oblasti znaleckých posudků v oblasti daní a účetnictví a za spoluautorství na nedávno vydaném komentáři k zákonu o daních z příjmů,“ vysvětlil Jiří Hlaváč.

Soutěž Daňař & Daňová firma roku se pořádá již od roku 2010 a je jedinou soutěží tohoto typu v České republice. Cílem soutěže je vybrat nejlepší daňové specialisty, daňové osobnosti a zvolit nejvstřícnější pracoviště finančních úřadů. V letošním roce vyhlášení soutěže proběhlo online formou přes platformu MS Teams v souvislosti s opatřeními týkající se pandemie covidu-19.