TPA slaví 25 let na českém trhu

24. října 2018 | Doba čtení: 2 Min

TPA Česká republika, přední česká poradenská společnost, oslavila začátkem října 25. narozeniny v pražském restauraci SaSaZu. Slavnostního setkání se zúčastnili i kolegové z Rakouska a zástupci z Baker Tilly Europe Alliance. Při této příležitosti věnovala TPA 100 000 Kč Nadačnímu fondu Rozum a Cit věnujícímu se pěstounské péči.

TPA u nás poskytuje své poradenské služby již od roku 1993, kdy začínala s jedním daňovým poradcem a 5 zaměstnanci. Dnes po 25 letech úspěšného působení na trhu a budování značky má 27 daňových poradců a na 226 kolegů. Stabilita a růst společnosti dokládá i nedávná expanze do nových kancelářských prostor a nábor desítek nových zaměstnanců i z řad absolventů.

Pokud se ohlédnu 25 let zpět, kdy jsme společně s Janou Skálovou začínali naplňovat a budovat naši vizi poradenské společnosti, a chronologicky se dostanu až k dnešnímu dni, musím konstatovat, že jsme si prošli netradičním a občas dost divokým vývojem, který ale upevnil naši pozici na trhu a pomohl nám k rozvoji i za hranice naší republiky. Potkali jsme zajímavé klienty i osobnosti a pracovali jsme na různorodých projektech. Bylo to krásných 25 let a těším se na další vývoj a příležitosti,“ shrnuje Rostislav Kuneš, generální ředitel TPA.

TPA Česká republika si během let své podnikatelské činnosti vybudovala také silné jméno mezi společensky odpovědnými firmami. Ve spolupráci s CZECH TOP 100 uděluje ocenění Gentlemanská firma roku, které si klade za cíl přispět ke kultivaci ekonomického, podnikatelského a společenského prostředí i podporou etiky podnikání a řádného chování firem. Společně s Thomayerovou nemocnicí a IKEM organizuje charitativní běh – Běh pro Thomayerku. Výtěžek ze startovného putuje na projekty organizace Lékořice. TPA pravidelně přispívá nejen finančně, ale i materiálně organizacím jako např. Dobromysl, která pomáhá lidem se zdravotním postižením i jejich blízkým, Dlaň životu poskytující sociální služby v azylovém domě pro těhotné ženy v tísni nebo nadaci Rozum a Cit, která zajišťuje podporu náhradním rodinám a opuštěným dětem. Každoročně se zaměstnanci TPA v rámci dobrovolnictví zapojují i do jednorázových projektů.

Oslava 25 let od založení společnosti TPA v pražské restauraci SaSaZu, zleva: Leopold Kühmayer, parter TPA Rakousko, Marie Řezníková, ředitelka Nadačního fondu Rozum a Cit, a Rostislav Kuneš, partner TPA Česká republika