Hledá se Gentlemanská firma roku 2019

20. 3. 2019

Soutěž Gentlemanská firma spustila na neformálním setkání 13. března v restauraci Art Nouveau v Obecním domě nominace veřejnosti do klání o titul Gentlemanská firma roku 2019. Setkání se zúčastnili zástupci poradenské společnosti TPA, nezávislé advokátní kanceláře Glatzová & Co., členové Výkonného výboru Gentlemanské firmy i představitelé sdružení CZECH TOP 100, pod jehož hlavičkou se ocenění předává. Zástupci výboru předali řediteli Rehabilitačního ústavu Kladruby Josefu Hendrychovi čestné uznání za mimořádnou osobní angažovanost.

Do soutěže Gentlemanská firma roku se mohou přihlásit nebo být přihlášeny firmy, které ctí principy etiky a chovají se odpovědně jak na trhu, tak i vůči svým zaměstnancům, společnosti a životnímu prostředí.

Ocenění bude vítězi předáno v červnu v rámci vyhlášení výsledků žebříčku 100 nejvýznamnějších firem ČR na galavečeru CZECH TOP 100 ve Španělském sále Pražského hradu.

http://www.gentlemanskafirma.cz/

Oceněný Josef Hendrych, ředitel Rehabilitačního ústavu Kladruby, s členy Výkonného výboru Gentlemanské firmy, představiteli sdružení CZECH TOP 100, poradenské společnosti TPA a nezávislé advokátní kanceláře Glatzová & Co.
Partneři Gentlemanské firmy roku, zleva: Libuše Hasincová, Marketing and business development specialist z advokátní kanceláře Glatzová & Co., Rostislav Kuneš, generální ředitel TPA, a Jana Vítková, partnerka TPA

 

Zleva: Rostislav Kuneš, generální ředitel TPA, Jana Vítková, partnerka TPA, Tomáš David, tajemník Sdružení CZECH TOP 100 a Josef Hendrych, ředitel Rehabilitačního ústavu Kladruby

 

 

 

 

Kontaktní osoba