HELIOS pro výrobní společnosti

Řešení pro výrobní společnosti v HELIOS Orange přináší komplexní propojení výrobních procesů a ostatních činností v podniku. Díky jednotnému řešení budete tak mít propojeny sklady a objednávky přímo s výrobou a budete tak moci efektivně plánovat a řídit výrobu bez složitého dohledávání v jiných systémech. Následné vyhodnocení ekonomiky podniku bude hračkou a to včetně sledování ekonomických ukazatelů ve výrobě. Pomocí modulu QMS budete mít řízení kvality jednou pro vždy pod kontrolou.

HELIOS Orange obsahuje moduly pro TPV, řízení výroby, kapacitní plánování výroby a řešení pro on-line odvádění výrobních operací. Ke všem skvělým funkcím HELIOSu Vám v TPA poskytneme kompletní servis při analýze a implementaci nového systému a poskytneme poradenství založené na znalosti procesů mnoha společností a zkušenosti našich konzultantů.

S HELIOSem od TPA získáte informační systém, který rozumí Vašim procesům

 

  • Strojírenská výroba

– komplexní technická příprava výroby (TPV)
– kapacitní plánování výroby a řízení výroby
– odvádění výrobních operací on-line
– možnost propojení na CAD systémy
– kalkulace a vyhodnocení zakázek a výroby
– plná podpora změnového řízení
– trasování výrobních čísel

  • Elektrotechnická výroba

HELIOS Orange nabízí řešení pro elektrotechnickou výrobu. Řešení je určeno jak pro prvovýrobce, tak i kompletační výrobu a stejně jako ve strojírenství můžete pracovat se strukturovanými kusovníky, evidovat výrobní čísla a šarže či evidovat změnové řízení.

  • Potravinářská výroba

– suroviny a vstupní šarže
– receptury
– plná trasovatelnost šarží
– expirace šarží
– komunikace před EDI

  • Plastikářská výroba

Minimalizace přípravného času a přesná evidence a plánování využití forem – to jsou jedny ze zásadních požadavků na informační systém v plastikářské výrobě. Díky propracované evidenci výrobního procesu na úroveň forma-materiál-stroj tak získáte úplnou kontrolu nad výrobním procesem ve Vaší společnosti.

  • Chemická výroba

– evidence a dohledatelnost šarží a expirací
– vedlejší produkty vzniklé při výrobním procesu
– evidence a výsledky laboratorních testů.

Máme řešení i pro Vás!

Díky svým rozsáhlým možnostem je HELIOS vhodný pro řízení výroby širokého spektra branží. Námi dodávané řešení využívá nabídky funkcionalit a zkušeností z mnoha odvětví.

Chcete-li se dozvědět více, kontaktujte nás.

Kontaktní osoba