HELIOS iNuvio od TPA v SEVEROTISKU

| Doba čtení: 2 Min

„Ve výrobě za měsíc zpracujeme více než 10 000 tun papíru. Bez problémů, díky HELIOSu a TPA.“

Severotisk s.r.o. je moderní tiskárna s rotačními heatsetovými stroji. Specializuje se na výrobu plnobarevných časopisů, katalogů, prospektů a dalších tiskovin ve vysokých nákladech.

Společnost neustále zavádí nové technologie s důrazem na životní prostředí.

Přínosy získané implementací HELIOS iNuvio:

  • přehled o skutečném stavu všech skladů
  • optimalizace skladových zásob
  • sledování poptávkově nabídkového řízení v informačním systému
  • zvýšení počtu realizovaných zakázek a optimalizace nákladů na realizaci
  • komplexní reporting pro jednotlivé útvary

V Severotisku aktuálně v HELIOSu zpracovávají všechny agendy a stal se nedílnou součástí provozu i strategického plánování díky datům, které lze v systému evidovat a vyhodnocovat.

Společnost je hrdým držitelem hned několika certifikátů ISO, SA a FSC a taktéž se dlouhodobě zavazuje plnit politiku ISM (systém managmentu kvality), které cílem je získávat a vyhodnocovat nejrůznější data nejenom z oblasti výroby, ale klade důraz také na zvyšování efektivnosti systému řízení kvality. Data jsou nesmírně důležitá pro stanovování cílů kvality a také opatření, vedoucích k naplňování očekávání všech zákazníků.

Mezi spokojenými zákazníky Severotisku najdeme přední české mediální společnosti, digitální nakladatelství a vydavatelství, která stojí za tituly, jakými jsou například Mladá fronta DNES, Lidové noviny, regionální Deníky, Burda, ČAS či RYTMUS života a značnou část jejich produkce tvoří také mnoho tištěných letáků a magazínů pod značkami jako Albert, Quelle, Bon Prix, Hervis, Asko anebo Globus.

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.