Baker Tilly TPA

Expo Real 2017

18.09.2017

Mnichovský areál Nového výstaviště začátkem října hostil již 20. ročník prestižního evropského veletrhu komerčních nemovitostí a investičních příležitostí – Expo Real. Na Expo Realu se setkalo 35 zemí a zástupců z více než 2 000 společností. Zastoupena byla i TPA Czech Republic ve společném stánku s Baker Tilly Germany, ve kterém se návštěvníci setkali jak s experty z Rakouska a Německa, tak i s Petrem Karpelesem a Janem Lamačem z TPA Czech Republic.

Pro naši společnost je veletrh Expo Real velmi přínosný. Máme tu jedinečnou možnost osobního setkání s mnoha našimi zahraničními klienty a příležitost k networkingu, protože jsou zde soustředěni klíčový hráči oboru. Velmi oceňujeme také možnost "přeshraničního setkání", kdy do schůzky s klientem mohou být zapojeni i poradci z ostatních zemí TPA nebo ze zemí našeho řetězce Baker Tilly,“ vyhodnotil účast na Expo Realu Petr Karpeles.

Letošní ročník přinesl následující trendy a predikce realitních expertů: evropský realitní trh bude nadále prosperovat i přes Brexit a současnou politickou i ekonomickou nejistotu. Stále větší roli na něm budou hrát digitalizace a inovace. Boom trhu s bydlením bude pokračovat díky nízkým úrokům hypoték a velkému objemu investičního kapitálu; k němu se jako perspektivní segmenty přidají projekty zdravotní a sociální péče a logistické nemovitosti. Německo a země CEE jsou mezi investory stále v kurzu; Česká republika si v investicích do komerčních nemovitostí drží pozici premianta regionu. Česká města a kraje se ve společné expozici vedle svých investičních vizí a projektů soustředila na prezentaci svého inovačního potenciálu, který zvyšuje jejich konkurenceschopnost.

Pro další informace týkající se veletrhu navštivte www.exporeal.net

 

 Expo Real 2017

Petr Karpeles na Expo Real

Jan Lamač na Expo Real