Baker Tilly TPA
Říjen
4

Expo Real 2017

Středa , 10/04/2017, 09:00 Messe München, 81829 Munich

Největší evropský B2B veletrh v oblasti nemovitostí a investic je synonymem pro networking, orientaci na trhu a získávání cenných obchodních kontaktů. Na rozloze 64 000 m2 v šesti halách prezentuje více než 1700 vystavovatelů svoje nabídky v realitní oblasti. Účastníci veletrhu EXPO REAL reprezentují celou širokou škálu a rozmanitost realitního trhu.

Akce bude doprovázena rozsáhlým doprovodným konferenčním programem. Na 80 symposiích, konferencích a diskuzích u kulatého stolu bude 400 řečníků diskutovat aktuální témata, jako jsou trendy a inovace v oblasti vlastnictví, investic a finančního trhu. I letos, 4.–6. října, se veletrhu budeme účastnit s vlastním stánkem. Najdete nás v hale B2, místo 131.

Těšíme se na setkání s vámi na veletrhu Expo Real společně s Baker Tilly in Germany. Kromě odborníků z Rakouska a Německa se akce zúčastní také experti ze střední a jihovýchodní Evropy. Budeme rádi, když i vy využijete naší lokální a mezinárodní sítě a naše bohaté zkušenosti v oblasti realizace komplexních realitních projektů.

V případě zájmu o osobní setkání se obraťte na Petra Karpelese petr.karpeles@tpa-group.cz

Pro další informace týkající se veletrhu navštivte www.exporeal.net